Gedurende het voorjaar van 2017 heb ik de Opleiding Project Control bij PCO Kennis gevolgd. Omdat voor de organisatie waarin ik werk projectmatig werken relatief nieuw is en voor mijzelf helemaal, zocht ik naar meer theoretische en praktische achtergronden inzake project control om meer grip te krijgen op de beheersing van onze projecten.
Door de insteek van de cursus, waarbij theoretische concepten werden aangevuld met praktische aspecten en toepassingen, kreeg ik bruikbare handvatten aangereikt. Deze handvatten kan ik daadwerkelijk in de praktijk gebruiken en heb ik ook reeds gebruikt. De verscheidenheid aan invalshoeken van project control (van mensenkant tot financiële aspecten, etc) leiden tot een breed inzicht in het vakgebied.
Leuk en interessant aspect is dat er zeker de ruimte is om deze verschillende aspecten te bediscussiëren met de medestudenten en de docent. Kortom, een waardevolle toevoeging in de beheersing van grotere en kleinere projecten.
Terug
Terug
Alex Gijzenberg - HZPC
Meer blogs
Cursisten PCO Kennis bezoeken Noord/Zuidlijn
Verzakkende woningen, enorme kostenoverschrijdingen en vertraging van de opleverdatum met jaren; de Noord-Zuidlijn04 jul 2011
PCO Kennis is gelicenseerd Identity Compass® consultant
Denken doet iedereen, maar op welke wijze organiseert iemand zijn denken?18 jul 2011
PCO Kennis leverde een bijdrage aan de collegereeks voor financials van Vattenfall (vh Nuon).
PCO Kennis leverde een bijdrage aan de collegereeks voor financials van Vattenfall (voorheen Nuon).11 okt 2011